Ogłoszenia parafialne

25.09.2022 r. XXVI Niedziela Zwykła


1. Przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą oraz ostatnią miesiąca września. Msza św. o godz. 12.00 sprawowana będzie w intencji wszystkich ofiarodawców.

 

2. W sobotę przypada pierwszy dzień października. Nabożeństwa Różańcowe będą codziennie o godz. 17.15. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy, w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię św. i które rozpoczynają przygotowanie.

 

3. Z naszej diecezji organizowany jest wyjazd na Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się w Lizbonie w dniach 25.VII do 08.VIII przyszłego roku. Szczegóły na plakacie.

 

4. W kancelarii parafialnej oraz w zakrystii można składać wypominki roczne oraz listopadowe. Wypominki w naszej wspólnocie czytane są przez cały rok, w każdą niedzielę przed Mszą Św. o godzinie 9.00 i 10.30, a listopadowe przez cały miesiąc przed Mszą Świętą wieczorną. Obok czasopism położone są kartki na których wpisujemy wypominanych.

 

5. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej, tygodników: Idziemy i Gościa Niedzielnego. W tygodniku Idziemy polecam artykuł "Antykościelne mity" - mity o sojuszu kościoła z państwem są co jakiś czas wskrzeszane, jak na zamówienie. I nie brakuje tych, którzy w to wierzą. Dlatego warto poznać fakty - pisze ks. Henryk Zieliński.